Z ostatniej chwili

Kierował pod wpływem narkotyków?

2021-05-19 14:23:02 informacje
img

Poczynania mężczyzny jadącego oplem vectrą wzbudziły podejrzenia kryminalnych, że może być pijany. Zatrzymali więc pojazd w Myszkowie na ul. Kopernika. Kierowca był trzeźwy, ale nerwowy i pobudzony. Jego oczy były przekrwione, co sugerowało, że mógł być pod wpływem narkotyków. Tester tylko potwierdził przypuszczenia śledczych. Mężczyźnie została pobrana krew do badań.
Wczoraj, 18 maja patrol kryminalnych zatrzymał do kontroli kierowcę opla vectry. Jego styl jazdy wzbudził ich niepokój i mieli podejrzenie, że kierowca najprawdopodobniej jest nietrzeźwy. Na ul. Kopernika w Myszkowie zatrzymali do kontroli ten pojazd. Okazało się, że kierowca opla był trzeźwy, jednak w zachowywał się nerwowo, a jego oczy były przekrwione. Policjanci podejrzewając, że może być pod wpływem narkotyków, przeprowadzili badanie narkotesterem. Dało ono wynik pozytywny. Tester potwierdził, że była to metaamfetamina.
Mundurowi zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Żarki i doprowadzili do myszkowskiej komendy. Mężczyźnie została pobrana krew do badań. Jeżeli wynik potwierdzi, że kierował samochodem pod wpływem narkotyków, mieszkaniec gminy Żarki zostanie objęty zakazem prowadzenia pojazdów oraz czeka go wysoka grzywna, a nawet 2-letni pobyt za kratami.

Page generated in 0.0173 seconds.