Z ostatniej chwili

Kolejny seans na leżakach – przy ul. Żużlowej

2021-09-16 11:15:27 informacje
img

Już dziś, w czwartek 16 września, o godz. 19.30 tuż przy Hali Sportowej przy ul. Żużlowej 4 będzie można się pośmiać przy francuskiej komedii „Zawód: kobieciarz”. Seans będzie ostatnim punktem pikniku, który zacznie się o godz. 17.00. 

To trzecia odsłona „Kina na leżakach” w tym roku. Impreza jest możliwa dzięki głosom oddanym na to zadanie w ramach Budżetu Obywatelskiego przez mieszkanki i  mieszkańców dzielnicy Zawodzie Dąbie.

Francuska komedia ,,Zawód: kobieciarz” w reż. Oliviera Baroux to film z 2019 roku. Alex (w tej roli aktor komediowy Kad Merad) wiedzie wygodne życie u boku zamożnej kobiety, Denise. Pewnego dnia, po 25 latach spędzonych razem, partnerka porzuca go dla innego mężczyzny. Alex traci nawet… dach nad głową. Odnawia więc kontakt z siostrą, a jednocześnie rusza na poszukiwania jakiejś bogatej kobiety, bo… nic konkretnego nie potrafi w życiu robić. Ciągle wierzy jednak w swoją atrakcyjność.  W międzyczasie wchodzi też w rolę ojca swojego 10-letniego siostrzeńca i staje się dla niego przewodnikiem po elementarnych, damsko-męskich sprawach…  

Seans będzie zwieńczeniem pikniku rodzinnego, który zacznie się na parkingu przy Hali Sportowej o godz. 17.00. Obu wydarzeniom patronuje prezydent Częstochowy. 

Udział zarówno w pikniku, jak i w plenerowym seansie jest bezpłatny.

Page generated in 0.0153 seconds.