Z ostatniej chwili

Krzaki konopi zamiast pomidorów

2021-03-25 13:37:49 informacje
img

Kryminalni z Częstochowy zatrzymali w sobotę 29-latka, który utrzymywał, że nie hoduje zabronionych roślin, a jedynie uprawia... pomidorki koktajlowe. W wyniku przeszukania policjanci znaleźli dwa namioty do uprawy roślin. W jednym rosło 14 krzaków konopi, a w drugim, pomiędzy warzywami, kolejne 4. 29-latkowi grozi do 3 lat więzienia – informuje częstochowska Policja.

W sobotę policjanci z referatu poszukiwań pojechali do jednego z domów w Częstochowie, gdzie według posiadanych informacji mężczyzna miał posiadać narkotyki i uprawiać konopie.

Gdy weszli do jego domu, zastali 29-latka, który przyznał, że w rozstawionych w pokoju namiotach uprawia… pomidorki koktajlowe. Nieumundurowani policjanci nie dali się jednak zwieść i w wyniku przeszukania zabezpieczyli 18 krzewów konopi, które rosły tam pomiędzy innymi warzywami. Oprócz tego znaleźli także kilka działek amfetaminy i marihuany.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za posiadanie narkotyków, uprawianie konopi i posiadanie sprzętu do ich uprawy, grozi mu do 3 lat więzienia.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0176 seconds.