Z ostatniej chwili

LIBERTY Częstochowa odnawia wsparcie dla lokalnej drużyny siatkówki kobiet

2022-07-01 11:00:54 informacje
img

LIBERTY Częstochowa Sp. z o.o. pozostanie oficjalnym partnerem Klubu Sportowego Częstochowianka przez kolejny rok. Przedłużyła tym samym swoje wsparcie dla miejscowej żeńskiej drużyny siatkarskiej, której celem jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Umowę podpisali prezes klubu Alinęa Dobrzańska, wiceprezes Robert Fraś oraz Krishnamoorthy Venkatasubramanian, dyrektor generalny LIBERTY Częstochowa Sp. z o.o., który powiedział: – LIBERTY chce aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym Częstochowy, a także wspierać sport i zdrowy styl życia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy z klubem Częstochowianka, ponieważ z przyjemnością obserwowaliśmy, jak stawali się coraz lepsi. Cieszymy się, że możemy pomóc drużynie w osiąganiu dalszych sukcesów, a jednocześnie promować naszą markę jako głównego producenta GREENSTEEL w Polsce.

Klub Sportowy Częstochowianka został założony w 1936 r. W sezonie 2021/2022 jego siatkarki zajęły czwarte miejsce w I lidze, a teraz chcą awansować do Tauron Ligi - najwyższej klasy rozgrywkowej kobiet w Polsce. Trenerem zespołu jest były wybitny siatkarz Andrzej Stelmach, olimpijczyk z igrzysk w Atlancie i Atenach. W poszczególnych grupach wiekowych KS Częstochowianka trenuje ponad 200 dziewcząt. W kategorii dziewcząt 14-letnich w tym roku drużyna zdobyła Mistrzostwo Śląska. Klub ma długą historię współpracy z Hutą Częstochowa, która była jego sponsorem do 2008 r. LIBERTY Częstochowa jest partnerem KS Częstochowianka od 2021 r.

Alina Dobrzańska, prezes KS Częstochowianka powiedziała: – Bardzo się cieszymy, że LIBERTY Częstochowa pozostaje naszym partnerem na kolejny sezon. Świadczy to, że obie strony są zadowolone ze współpracy i mają do siebie zaufanie. Mamy nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy od poprzedniego i przyniesie sukcesy zarówno Częstochowiance, jak i LIBERTY Częstochowa.

W zamian za wsparcie finansowe nazwa Liberty Częstochowa będzie umieszczona na koszulkach zawodniczek oraz promowana w materiałach przygotowanych przez klub i w formie reklam podczas meczów rozgrywanych w Hali Sportowej Częstochowa.

Na zdjęciu: Moment podpisania umowy

Page generated in 0.0156 seconds.