Z ostatniej chwili

Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

2023-01-03 00:30:57 informacje
img

Projekt wyłoniono w drodze konkursu. Logo dla Komisji miało być m.in. funkcjonalne i uniwersalne – tak, żeby dało się je wykorzystać w różnych formatach, papierowych i elektronicznych - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 
Konkurs zorganizował Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Chodziło o uzyskanie projektu do wykorzystywania do identyfikacji wizualnej Komisji –  m.in. w materiałach informacyjnych, promocyjnych, popularyzatorskich, w serwisach internetowych, na plakatach, folderach czy w prezentacjach. Logo musiało być m.in. pomysłowe, uwzględniać zagadnienia dotyczące profilaktyki uzależnień, oddawać charakter działalności Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, funkcjonalne (łatwe do wykorzystania w różnych formatach) i czytelne. Należało je opracować w pełnym kolorze oraz czarno-białe. Czas na dostarczanie prac konkursowych był do 2 grudnia. 
Zwycięski projekt stworzyła Katarzyna Micińska. Dyplom oraz nagrodę – tablet graficzny – laureatka odebrała 29 grudnia w siedzibie Komisji. Gratulował jej zastępca prezydenta Częstochowy Ryszard Stefaniak.  
Na zdjęciu: Wręczenie nagrody laureatce konkursu i prezentacja logo 29 grudnia 2022
Fot. Kamil Skubiszewski / Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0164 seconds.