Z ostatniej chwili

Mocno uderzył mężczyznę w twarz

2021-06-07 10:08:51 informacje
img

Częstochowscy strażnicy miejscy dzięki informacjom od pracowników Straży Miejskiej z referatu ds. monitoringu wizyjnego ujęli sprawcę, który uderzył innego mężczyznę mocno w twarz - informuje częstochowska Straż MIejska. 
W czwartek około godz. 23.54 pracownicy Straży Miejskiej z referatu ds. miejskiego monitoringu wizyjnego zaobserwowali w rejonie al. NMP i ul. Wilsona grupę 5 osób: trzech mężczyzn i dwie kobiety. Między osobami doszło do sprzeczki. W pewnym momencie jeden mężczyzna uderzył w twarz drugiego. Uderzenie było tak silne, że poszkodowany upadł na chodnik i stracił przytomność. Sprawca w towarzystwie dwóch osób odszedł w kierunku pl. Daszyńskiego. Przy poszkodowanym została kobieta. na pomoc mu ruszył też jeden z kierowców.
Powiadomione patrole Straży Miejskiej szybko zlokalizowały sprawcę. Strażnicy miejscy ujęli mężczyznę po 4 minutach od zdarzenia w rejonie pl.  Daszyńskiego. Drugi patrol Straży Miejskiej udzielił pomocy przedmedycznej poszkodowanemu do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Sprawca musi teraz liczyć się z faktem, że odpowie za swój czyn.

Page generated in 0.0169 seconds.