Z ostatniej chwili

Możesz pomóc

2022-12-21 13:44:37 informacje
img

Karolina – mądra, piękna, nieustannie uśmiechnięta i niezwykle odważna – ma już za sobą skok ze spadochronem i lot awionetką. Zawsze chętna do niesienia pomocy innym – wolontariuszka w wielu fundacjach. Nigdy nie bała się marzyć i czerpać z życia garściami… – czytamy na stronie Się pomaga. Dlaczego tam?

Bo tam właśnie prowadzona jest zbiórka pieniędzy dla ratowania dziewczyny. Młodej, 22-letniej kobiety, przed którą dopiero co otwierało się życie. A które we wrześniu 2020 pokazało swoje mroczne oblicze. U Karoliny stwierdzono nowotwór czerniak złośliwy. Możliwe do przeprowadzenia operacje wycięcia zmian nowotworowych nie przyniosły końca walki o zdrowie i życie dziewczyny. Czerniak złośliwy nie chce odpuścić. Dziś jego stadium określane jest jako czwarty stopień.

Rodzice, przyjaciele i najbliżsi Karoliny nie poddają się, podobnie jak sama dziewczyna. Szansę na pokonanie nowotworu umożliwiłoby wdrożenie specjalistycznego leczenia onkologiczno-farmakologicznego. Niestety koszt tej terapii to kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Na taki wydatek nie stać rodziny dziewczyny. Na portalu Się Pomaga powstała specjalna zbiórka. Oto link  https://www.siepomaga.pl/karolina-irzykowska. Tam można pomóc, wpłacając pieniądze. Można też  dołączyć do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie prowadzona jest licytacja rzeczy mająca pomóc w ratowaniu życia Karoliny. Oto link: https://www.facebook.com/groups/700459507837838

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze można wesprzeć akcję pieniędzmi. Jednak można też inaczej, promując zbiórkę czy grupę licytacyjną wśród swoich znajomych. Możesz pomóc. 

 

Waldemar Jabłczyński 

Zdjęcia pochodzą z rodzinnego albumu Karoliny

Page generated in 0.0166 seconds.