Z ostatniej chwili

Najładniejsza działka, najpiękniejszy balkon

2022-07-18 11:21:37 informacje
img

Zgłoszenia do miejskich konkursów na najładniejszą Działkę ROD i najładniej ukwiecony balkon są przyjmowane od 15 lipca – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Konkurs na najładniejszą działkę  ma uwrażliwić częstochowianki i częstochowian na kwestię estetyki terenów rekreacyjnych, stan środowiska naturalnego oraz promować postawy proekologiczne i aktywny wypoczynek w plenerze. 

Wypełnione przez właściciela/właścicielkę działki „Karty zgłoszenia” wraz z 2-3 fotografiami w formacie 10x15 cm należy składać w siedzibach macierzystych zarządów ROD. Zostaną one przekazane przez prezesów do siedziby Zarządu Okręgu Polskiego Związku Działkowców przy ul. Bór 201. Termin zgłoszeń mija 12 sierpnia. 

Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody pieniężne: 1200 zł (brutto) za I miejsce, 1000 zł (brutto) za II miejsce i 800 zł (brutto) za III. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas 30. Dni Częstochowy.

Ideą konkursu „Najładniej ukwiecony balkon 2022” jest chęć nagrodzenia najciekawszych  rozwiązań w zakresie aranżacji balkonów/loggi z wykorzystaniem zieleni, kwiatów i innych naturalnych elementów dekoracyjnych. 

Aby wziąć udział, należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10 x 15 lub w wersji elektronicznej) złożyć je osobiście w Wydziale Kultury, Promocji i Sportu przy al. NMP 45a lub przesłać: na skrzynkę mailową estetyka@czestochowa.um.gov.pl bądź pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 a, 42-217 Częstochowa (z dopiskiem „KONKURS – BALKON”). Termin zgłoszeń mija 16 sierpnia.

Dla zwycięzców konkursu przewidziano nagrody pieniężne: 900 zł (brutto) za I miejsce, 600 zł (brutto) za II miejsce i 500 zł (brutto) za III. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas 30. Dni Częstochowy.

Organizatorem obu konkursów jest - w imieniu Prezydenta Miasta Częstochowy - Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Estetyki Miasta.

Karty zgłoszeniowe oraz regulaminy znajdują się w załącznikach na stronie https://www.czestochowa.pl/najladniejsza-dzialka-najpiekniejszy-balkon

Page generated in 0.0174 seconds.