Z ostatniej chwili

Nowy radiowóz zasilił kłomnicką flotę

2023-01-03 00:22:03 informacje
img

Nowy radiowóz zasilił kłomnicką flotę
Oficjalne przekazanie nowego radiowozu marki Kia Sportage w piątek odbyło sięw Komisariacie Policji w Kłomnicach. Dzięki nowej, jaskrawej kolorystyce policyjny SUV na pewno nie pozostanie niezauważony. W przekazaniu uczestniczył szef częstochowskiego garnizonu i przedstawiciele samorządów gminnych - informuje czestochowska Policja.
Dzięki programowi modernizacji Policji Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił swoją flotę o nowy radiowóz. Zakup służbowego SUV-a marki Kia Sportage, możliwy był dzięki funduszom Komendy Głównej Policji i wsparciu gmin Kłomnice, Rędziny, Mykanów i Mstów. Od piątku mieszkańcy podległego rejonu mogą zobaczyć na swoich ulicach radiowóz w nowej kolorystyce. Policyjna kia ma bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu policjantom z ogniwa patrolowego. Policjanci będą teraz mogli szybciej i sprawniej poruszać się po drogach oraz skuteczniej reagować na zgłaszane interwencje.
W piątek odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie - młodszego inspektora Dariusza Kiedrzyna z wójtami gmin Mstów - Tomaszem Gęsiarzem, Kłomnice – Piotrem Juszczykiem, Mykanów – Dariuszem Pomadą, Rędziny – Pawłem Militowskim i Zastępcą Wójta Gminy Kłomnice – Adamem Śliwakowskim. Szef częstochowskiego garnizonu podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wsparcie, dziękując również radnym gmin za zaangażowanie i poparcie tego przedsięwzięcia.
Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0175 seconds.