Z ostatniej chwili

O szukaniu pracy w okresie pandemii

2021-04-15 12:19:33 informacje
img

Osoby poszukujące pracy będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online, na które w czerwcu zaprasza Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium. Rekrutacja  zainteresowanych potrwa do 31 maja.
Projekt „Career Boost” ma pomóc tym, którzy stracili zatrudnienie przez sytuację wywołaną pandemią bądź zmuszeni są zmienić pracę, a także studentom i osobom szukającym swojej pierwszej pracy w trudnych czasach pandemii. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści i trenerzy – opowiedzą m.in., jak stworzyć odpowiednie CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy co należy wiedzieć o prawie pracy z perspektywy pracownika.
Organizatorzy oferują dwa terminy webinarium do wyboru (2 razy po 4 godziny) – 7 i 8 czerwca oraz 9 i 10 czerwca. Webinaria odbędą się w godz.  9.00 – 13.00, w języku polskim.
15 czerwca odbędą się symulowane rozmowy rekrutacyjne, których uczestniczki i uczestnicy będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności oraz sprawdzić swoje CV pod okiem ekspertów.
Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z 3 bezpłatnych, indywidualnych spotkań z mentorem.
Rekrutacja do projektu potrwa do 31 maja. Do przesyłania zgłoszeń służy formularz online pod adresem https://www.stellavirium.org/aplikuj-do-cb/
Szczegółowe pytania można kierować do organizatorów telefonicznie pod nr 509 206 033 lub mejlowo, pisząc na adres biuro@stellavirium.org  
Projekt organizuje Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium wraz z firmą UBS.

Page generated in 0.0163 seconds.