Z ostatniej chwili

Ojciec i syn podróżowali renaultem - obaj byli poszukiwani

2021-06-25 12:53:57 informacje
img

Policjanci z myszkowskiej patrolówki zatrzymali do kontroli renaulta clio. Za kierownica siedział 16-latek, a obok 46-letni ojciec. Ich pojazd nie miał obowiązkowego ubezpieczenia ani przeglądu technicznego. Obaj mieszkańcy Myszkowa byli w dodatku poszukiwani. Jeszcze dzisiaj ojciec trafi za kraty, a 16- latek do placówki, z której uciekł - informuje myszkowska Policja.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed 7.00 w Myszkowie na ul. Granicznej. Mundurowi z patrolówki zauważyli renaulta, w którym po stronie pasażera siedział dobrze im znany 46- letni mężczyzna. Mieli też „sygnał”, że może być on poszukiwany. Po zatrzymaniu auta do kontroli okazało się, że za kierownicą siedział jego 16-letni syn. Pojazd nie miał obowiązkowego ubezpieczenia i przeglądu technicznego. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się też, że obaj są poszukiwani. 

Ojciec już trafił za kraty. Tam spędzi 6 miesięcy za niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego, a jego syn został przekazany opiekunom placówki, z której uciekł.

Page generated in 0.0158 seconds.