Z ostatniej chwili

Poszukiwania odpowiedniej choinki

2021-11-09 14:54:20 informacje
img

Poszukiwane jest duże drzewo iglaste, które przyozdobi w święta plac Biegańskiego. Ogłoszenie opublikował Miejski Zarząd Dróg i Transportu. Apel kierowany jest do mieszkańców, którzy chcieliby przekazać Miastu choinkę z własnego ogródka – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Potencjalna wycinka musi być poprzedzona uzyskaniem odpowiednich zgód i pozwoleń. Drzewo powinno mieć odpowiednią wysokość, nie mniej niż kilkanaście metrów i pochodzić od jednej ze szlachetnych odmian iglastych. 

Propozycje choinek kandydatek należy składać mailowo na adres – oswietlenie@mzd.czest.pl lub telefonicznie pod numerem 34/3664305 wew. 189. Wytypowana choinka zostanie przetransportowana w umówionym terminie na plac Biegańskiego.

– Dzięki jednemu z takich zgłoszeń jeszcze z okresu wakacji, mamy już wybraną choinkę na plac Orląt Lwowskich w dzielnicy Raków. Stanie tam srebrny świerk z jednej z posesji na Lisińcu. Dziękujemy za Waszą pomoc i współpracę - mówi Maciej Hasik, rzecznik prasowy MZD w Częstochowie.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0223 seconds.