Z ostatniej chwili

Premiera podcastu „Kartkowanie”

2023-01-24 12:36:43 informacje
img

Premiera podcastu „Kartkowanie” Roberta Jasiaka została zapowiedziana na czwartek 2 lutego. Odbędzie się w  Klubokawiarni Bank (al. Kościuszki 2A), początek o godz. 18.00.

Robert Jasiak (na zdjęciu) – animator kultury, w 2011 r. stworzył markę „Wspieraj Kulturę”. W przedsięwzięciu początkowo chodziło o szeroko pojętą promocję czytelnictwa oraz wsparcie lokalnych środowisk literackich, w tym bibliotek. Przez ponad dekadę marka zdobyła uznanie kręgów czytelniczych i w mediach społecznościowych. Hasło ją promujące: „Kartkowanie rąk nie brudzi” pojawiło się zarówno w przestrzeni publicznej, wpisując się w tkankę miejską, jak i na bluzach czy koszulkach. Na co dzień Robert, poza tym, że jest promotorem literatury, jest też kolekcjonerem sztuki, płyt winylowych oraz unikatowych zestawów Lego. W życiu stara się kierować życzliwością – to jego ulubione słowo.

Na premierowym spotkaniu opowie, skąd wziął się pomysł na podcast, kto do tej pory zasiadł przed mikrofonem i z kim jeszcze będzie rozmawiał, a także na jakich platformach podcastowych „Kartkowanie” będzie dostępne. A po rozmowie odbędzie się koncert duetu susk/slotkakotka123.

Fot. Wspieraj Kulturę

Page generated in 0.0156 seconds.