Z ostatniej chwili

Przejęto narkotyki warte ponad 10 tys. zł

2021-05-14 11:09:03 informacje
img

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji zatrzymali w poniedziałek 20-latka, który posiadał znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania jego mieszkania znaleźli ponad 35 gramów kokainy o czarnorynkowej wartości ponad 10 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, grozi mu do 10 lat więzienia - informuje częstochowska Policja.
Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej znanego im 20-latka. W jego bmw wyczuwalny był charakterystyczny zapach marihuany, jednak mężczyzna nie miał przy sobie narkotyków.
Nieumundurowany patrol pojechał wraz z mężczyzną do jego miejsca zamieszkania. Podczas przeszukania policjanci nie znaleźli jednak zielonego suszu, a biały, zbrylony proszek. Jak się okazało, była to kokaina.
Młody mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do częstochowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora 20-latek został objęty policyjnym dozorem. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.
Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0165 seconds.