Z ostatniej chwili

Sklepowy złodziej w rękach policjantów

2021-03-19 12:20:04 informacje
img

Policjanci z myszkowskiej „patrolówki” zatrzymali 24-letniego złodzieja sklepowego. Wpadł na kradzieży butelki whisky. Pewnie zakończyłoby się tylko mandatem, gdyby nie fakt, że mundurowi pod jego odzieżą ujawnili drogie perfumy... One też pochodziły z kradzieży, ale w innym sklepie. Mężczyzna został zatrzymany. Za kradzieże grozi mu pięcioletni pobyt w więzieniu – informuje myszkowska Policja.
Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego myszkowskiej komendy interweniowali wczoraj, 18 marca w jednym z myszkowskich marketów. Tam według zgłoszenia miało dojść do kradzieży butelki alkoholu. Na miejscu stróże prawa zastali ujętego przez ochronę 25-latka. Pewnie interwencja zakończyłaby się tylko wysokim mandatem, gdyby nie fakt, że po przeszukaniu go policjanci odnaleźli ukryte z tyłu za pasem dwa oryginalnie zapakowane flakony perfum. Mundurowi błyskawicznie ustalili, że warte prawie 600 zł perfumy zostały skradzione chwilę wcześniej z jednej z myszkowskich drogerii. 

Złodziej został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił dzisiaj przedstawić mu zarzut kradzieży, do której 25-latek się przyznał. Skradziony towar ponownie wrócił na sklepowe półki, a 25-letniemu amatorowi whisky i drogich perfum grozi do 5 lat więzienia.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.0158 seconds.