Z ostatniej chwili

Śmiertelny wypadek na Bohaterów Katynia

2022-12-27 17:59:13 informacje
img

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj, 26 grudnia przy ul. Bohaterów Katynia w Częstochowie. 33-letni nietrzeźwy kierujący peugeotem potrącił 66-letniego mężczyznę. Poszkodowany zginął na miejscu. Śledczy pod nadzorem częstochowskiej prokuratury wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia - informuje częstochowska Policja.
Do zdarzenia doszło około godz. 17.15. Wstępne ustalenia wskazują, że 33-letni mężczyzna, kierując peugeotem, najechał na 66-letniego pieszego, który stał za zaparkowanym na pasie ruchu fordem. W wyniku odniesionych obrażeń 66-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierujący peugeotem zbiegł z miejsca wypadku pieszo, jednak już po chwili został zatrzymany przez policjantów w miejscu zamieszkania. Miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje, zostaną z nim wykonane czynności procesowe.
Wszczęte w sprawie postępowanie prowadzone pod nadzorem częstochowskiej prokuratury wyjaśni okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0164 seconds.