Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami po wakacyjnej przerwie

2023-09-05 13:38:32 informacje
img

Po wakacyjnej przerwie wraca cykl spotkań organizowanych przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym przy Wałach Dwernickiego – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Tym razem tematem spotkania będą planowane działania Wojewódzkiego Urzędu Pracy w obszarze wsparcia pracowników przedsiębiorstw i rynku pracy w ramach aktualnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027. Prelegentem będzie Piotr Kucharski – naczelnik Wydziału Zarządzania i Planowania Funduszy Europejskich Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Swoją obecność zapowiedział też prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk.

Śniadanie z przedsiębiorcami odbędzie się w czwartek 7 września w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować do 5 września za pomocą formularza na stronie internetowej ARR. Osobą do kontaktu jest Paulina Kurek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88. 

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0164 seconds.