Z ostatniej chwili

Środa na Festiwalu „Czytaj!”

2022-09-07 12:19:22 informacje
img

Dwa wydarzenia – i jakże atrakcyjne – czekają nas dziś, w środę 7 września na Festiwalu Dekonstrukcji Słowa „Czytaj!”, który od minionego weekendu trwa w Częstochowie – a potrwa do niedzieli włącznie. Oto szczegóły.

17.30 – NAGLE TRUP. SPOTKANIE Z MARTĄ KISIEL – autorka, która zaczynała od fantastyki, później dała się poznać jako autorka prozy dla młodszego czytelnika, by w końcu stać się specjalistką od komedii kryminalnych, powie nam o swej najnowszej powieści. „Nagle trup” doskonale wpisuje się w tę ostatnią kategorię - więc będzie o kryminale na wesoło.Miejsce spotkania: OŚRODEK PROMOCJI KULTURY GAUDE MATER, UL. DĄBROWSKIEGO 1.

20.00 - KULT JEDNOSTKI. SPOTKANIE Z TORYPRESS - spotkanie, którego bohaterem będzie album o produkowanym najdłużej w skali globalnej pociągu i jego radykalnych pasjonatach. Modelu EN57 to słynna „Jednostka”, eksploatowana od 60 lat i budząca emocje wśród różnych grup. Publikacja prezentuje unikatowe, fanatyczne postawy miłośników kolei, modelarzy, grafficiarzy i eksploruje nieprezentowane wcześniej archiwa.

Torypress to grupa autorów i aktywistów z Wrocławia zainteresowanych projektowaniem i kulturą wizualną, która tworzy interdyscyplinarny zespół do zadań popularyzatorskich. Miejsce spotkania: pub BYWASIĘTUITAM, UL. KILIŃSKIEGO 138.

Page generated in 0.0161 seconds.