Z ostatniej chwili

Stary Ratusz czeka na nauczycieli

2021-10-12 11:03:51 informacje
img

Na trzy bezpłatne spotkania – w trzy różne dni – wokół wystawy w muzealnych podziemiach na Starym Rynku częstochowskich pedagogów zaprasza Muzeum Częstochowskie – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.  

Muzeum zaprasza nauczycielki i nauczycieli na spotkanie w Starym Ratuszu na Starym Rynku w trzy dni – 13, 20 i 27 października o godz. 16.00. Ekspozycję „Historia Częstochowy – Miasta nad Wartą” zaprezentuje im archeolożka, a zarazem kuratorka tej wystawy Magdalena Wieczorek-Szmal.

Pedagodzy będą mogli wraz z kuratorką obejrzeć wystawę, zapoznać się z ofertą edukacyjną Muzeum Częstochowskiego; będzie także czas na rozmowę z muzealnym edukatorem. 

Wstęp na spotkania jest wolny. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–15.00 w Dziale Edukacji i Wystaw Muzeum pod adresem mejlowym edukacja@muzeumczestochowa.pl lub numerem tel. 504 757 502

Liczba miejsc na spotkania jest ograniczona. Obowiązują także ograniczenia sanitarne zgodne z aktualnymi zaleceniami epidemiologicznymi. 

Na zdjęciu: wystawa w podziemiach Starego Rynku

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.016 seconds.