Z ostatniej chwili

Summer Chill na Lisińcu z dodatkowymi autobusami

2023-08-31 13:15:57 informacje
img

Do Parku Wypoczynkowego Lisiniec wraca Summer Chill – festiwal organizowany przez młodzież dla młodzieży. Bezpłatny wstęp, dużo muzyki i dobra zabawa to podstawowe założenia imprezy – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Nasz festiwal wyróżnia się tym, że jest dostępny dla wszystkich. Stawiamy na otwartość – podkreślają przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Częstochowy, organizatorzy festiwalu.

Czwarta edycja Summer Chill kończy cykl wakacyjnych imprez plenerowych w mieście. Podczas pierwszego dnia festiwalu jako gwiazda wystąpi Kinny Zimmer, raper, który współpracował z grupą SB MAFIJA, KIZO czy Quebonafide. Gościem specjalnym będzie natomiast Sarius.  

W programie koncerty na dużej i małej scenie. W Parku Lisiniec zaprezentuje swoją twórczość wielu młodych artystów. Wszystkim atrakcjom będzie towarzyszyła zabawa w wesołym miasteczku zbudowanym na potrzeby festiwalu. Każdy, kto odwiedzi Summer Chill Częstochowa 2023, będzie miał możliwość skorzystania z oferty gastronomicznej foodtrack’ów z całej Polski.

Summer Chill to festiwal muzyczno-rozrywkowy, który organizujemy z pasją i motywacją dla młodych ludzi pragnących zabawy, inspiracji i możliwości wyrażania siebie. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianej atmosfery pełnej entuzjazmu – mówią pomysłodawcy z Młodzieżowej Rady Miasta.

W PIĄTEK DODATKOWA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

1 września dla ułatwienia dojazdu i powrotu z imprezy zostanie uruchomiona dodatkowa linia autobusowa nr 71 (obok schemat)

Autobusy będą kursować od godz. 18.30 do około 0.40, z częstotliwością co 10 minut, a późnym wieczorem co 7 minut.

Na linii 71 obowiązuje taka sama taryfa biletowa jak na innych liniach miejskich.

Przystanek końcowy i początkowy przy Parku Lisiniec będzie się znajdował przy ul. Św. Jadwigi, za skrzyżowaniem z ul. Kordeckiego (jadąc w kierunku Parkitki).

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0155 seconds.