Z ostatniej chwili

Szczęśliwy finał poszukiwań 16-latka

2021-03-30 15:07:18 informacje
img

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone w niedzielę 28 marca poszukiwania 16-letniego mieszkańca Poraja. Mocno pobudzony chłopak po awanturze domowej wyszedł z domu w samej bluzie i przez kilka godzin nie wracał. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach szczęśliwie został odnaleziony przez patrol kryminalnych – informuje myszkowska Policja.

W niedzielę około godz. 19.30 dyżurny myszkowskiej komendy policji otrzymał informację o zaginięciu 16-letniego mieszkańca Poraja. Mocno pobudzony 16-latek po kłótni z matką wybiegł z domu w samej bluzie i przez kilka godzin nie wracał. 

Szef myszkowskich policjantów insp. Marcin Lemański ogłosił alarm dla całego stanu jednostki. W działania włączyli się również mundurowi z Oddziałów Prewencji Policji z Katowic, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Myszkowa, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej. Mundurowych wspierała także 5-osobowa załoga grupy JOPR oraz policyjny przewodnik z psem. 

Trwająca do późnej nocy akcja została przerwana. Na ul. Słowackiego w Myszkowie poszukiwany 16-latek został odnaleziony przez kryminalnych. Wyziębiony, ale cały i zdrowy szczęśliwie trafił pod opiekę matki.

Page generated in 0.0158 seconds.