Z ostatniej chwili

Szkoła Podstawowa nr 27 potrzebuje naszych głosów

2023-03-01 14:15:59 informacje
img

Tancerki z SP 27 biorą udział w konkursie „You can dance – nowa generacja 2”. Oddanie na nie głosu zabierze nam parę chwil, a może zapewni im radość wygranej… Głosowanie trwa do 5 marca – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Zespół taneczny ze Szkoły Podstawowej nr 27 im. Zygmunta Łęskiego jest jedyną częstochowską ekipą w drugiej edycji „You can dance – nowa generacja 2”. W konkursie bierze udział niemal 350 filmów zgłoszonych przez szkoły podstawowe – filmy te są zapisem popisów tanecznych dzieci z oryginalną choreografią. Zwycięży 10 szkół, które do 5 marca zdobędą największą liczbę głosów. 

Aby zagłosować, na przeznaczonej do tego stronie www należy wejść w zakładkę ,,województwo śląskie”, odnaleźć film Szkoły Podstawowej nr 27 w Częstochowie i kliknąć „Zagłosuj”. Anonimowo przyznajemy po jednym głosie trzem wybranym szkołom, a potem jeszcze jednej z nich –  punkt podwójny. 

Uwaga – po zagłosowaniu, aby nasz głos był ważny, musimy jeszcze zaakceptować regulamin i potwierdzić nasz głos. Na końcu pojawi się podziękowanie za udział i potwierdzenie, że nasz głos jest ważny. 

Z jednego adresu IP można zagłosować raz dziennie. Czas na oddawanie głosów jest do 5 marca – do godz. 23.59. 

Nagrodą – oprócz gratyfikacji pieniężnej – będą odwiedziny gwiazd telewizyjnego show w szkole. O rozpropagowanie informacji o głosowaniu oraz jak największą liczbę głosów bardzo prosi Rada Rodziców SP nr 27.  

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0159 seconds.