Z ostatniej chwili

Szkoła po lockdownie - warsztaty dla nauczycieli

2021-05-19 10:12:21 informacje
img

Do 21 maja kadra pedagogiczna pracująca z klasami IV-VIII szkół podstawowych może zgłaszać się na warsztaty, które pomogą w reintegracji szkolnej społeczności po okresie lockdownu. Same warsztaty – w ramach „Strefy empatii” – odbędą się 26 maja - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 
Warsztaty „Zobaczmy się na nowo” odbędą się 26 maja w budynku Pałacu Ślubów (Urzędzie Stanu Cywilnego) przy ul. Focha 19/21 (I piętro) w dwóch grupach.  
I GRUPA  – godz. 8.30
II GRUPA  – godz. 10.30
Warsztaty poprowadzą Agata Wierny, pełnomocniczka prezydenta Częstochowy ds. równych szans oraz Małgorzata Krakowska, wicedyrektorka Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych. 
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie mejla do 21 maja na adres mkrakowska.zppp@edukacja.czestochowa.pl  Liczba miejsc jest ograniczona. 
Zajęcia są elementem projektu „Częstochowa wolna od przemocy” realizowanego przez Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie we współpracy z pełnomocniczką prezydenta Częstochowy ds. równych szans, Wydziałem Edukacji UM, Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji i Samorządowym Ośrodkiem Doskonalenia, pod patronatem Urzędu Miasta. 

Page generated in 0.0164 seconds.