Z ostatniej chwili

Targi Pracy w Hali Sportowej „Politechnik"

2023-04-18 10:19:51 informacje
img

Na Targi Pracy do Hali Sportowej „Politechnik” przy al. Armii Krajowej 23/25 zaprasza w czwartek 20 kwietnia w godz. 10.00 – 14.00 Politechnika Częstochowska.

To coroczna inicjatywa, która łączy studentów i absolwentów z pracodawcami. Jest to doskonała okazja, aby zaprezentować się społeczności Uczelni.

Głównym celem Targów Pracy jest zapoznanie studentów Politechniki Częstochowskiej z możliwościami, jakie daje obecny rynek pracy, ale przede wszystkim – przybliżenie planów rekrutacyjnych firm na rynku oraz zapoznanie studentów z oczekiwaniami pracodawców i specyfiką pracy w danym przedsiębiorstwie.

– W tym roku będziemy gościć ponad 40 firm z branż m.in.: motoryzacyjnej, zbrojeniowej, budowlanej, spożywczej, hutniczej, robotyki i automatyki przemysłowej, elektroenergetycznej, stalowej, metalowej, elektronicznej, usług transportowych, doradztwa finansowego, surowców energetycznych, ubezpieczeniowej, call i contact center, e-commerce, usług informatycznych - informuje dr inż. Katarzyna Brendzel-Skowera, rzecznik prasowy Politechniki Częstochowskiej.

Page generated in 0.0156 seconds.