Z ostatniej chwili

Tragiczne zdarzenie w Złochowicach

2021-08-24 14:23:06 informacje
img

W niedzielę około godz. 8.40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał informację o tragicznym zdarzeniu, do którego doszło w miejscowości Złochowice (gm. Opatów). 

Ze zgłoszenia wynikało, że mieszkanka Złochowic w pobliżu swojej posesji odnalazła ciało 43-letniego syna, które znajdowało się w niewielkim strumieniu i było przyciśnięte przez pojazd mechaniczny własnej konstrukcji służący do jazdy terenowej. 

Poza mundurowymi, na miejsce skierowani zostali kłobuccy kryminalni wraz z technikiem kryminalistyki, którzy w trakcie przeprowadzonych oględzin zabezpieczyli ślady i dowody mające związek ze zdarzeniem. Prokurator Rejonowy w Częstochowie zarządził sekcję zwłok 43-latka, która m.in. pozwoli ustalić dokładną przyczynę i czas śmierci mężczyzny.

W toku wykonywanych czynności zabezpieczono również pojazd, którym poruszał się 43-latek, w celu przeprowadzenia badań technicznych przez biegłego sądowego.

Okoliczności i przyczyny tej tragedii wyjaśniają kłobuccy śledczy pod nadzorem częstochowskiego prokuratora – informuje kłobucka Policja.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0161 seconds.