Z ostatniej chwili

Trwają zapisy do 9. edycji Częstochowa Streetball Cup

2023-05-26 11:28:02 informacje
img

Kolejny turniej koszykówki ulicznej odbędzie się w sobotę 27 maja na boisku wielofunkcyjnym przy Promenadzie Niemena. Udział w turnieju jest bezpłatny – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Zapisy prowadzone są do 26 maja, do godz. 9.00, lub do wyczerpania limitu miejsc (maksymalnie udział w zawodach mogą wziąć 32 drużyny). Po zakończeniu zapisów w drodze losowania ustalony zostanie podział na grupy oraz szczegółowy harmonogram zawodów.

Dla zawodników oraz publiczności organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje – są to oprawa muzyczna, którą zapewni DJ Marchew, czyli Mateusz Marchwiński, i graffiti jam. Będzie też konkurs rzutów za 3 punkty, rzut z połowy boiska dla publiczności oraz inne atrakcje, których organizatorzy jeszcze nie ujawniają. Podczas turnieju rozdane zostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości ok. 12 tys.  zł. 

Organizatorami imprezy są: Miasto Częstochowa, Stowarzyszenie Sportowa Częstochowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Miasta Częstochowy w ramach Inicjatyw Lokalnych udział w zawodach jest bezpłatny. Na turniej można się zapisywać na stronie  http://czestochowastreetball.pl/

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0212 seconds.