Z ostatniej chwili

Uwaga! Nowa książka Przemka Kossakowskiego

2022-10-24 14:43:29 informacje
img

Po świetnie przyjętej reporterskiej opowieści „Na granicy zmysłów”, która rozbudziła apetyty czytelników i przyniosła liczne sugestie kontynuacji, 8 lat trzeba było czekać, nim autor zaproponuje kolejny tom swej prozy. 

„Drobna nieuważność i inne historie” to opowieści o ludziach, których zbyt łatwo oceniamy niesprawiedliwie - zapowiada wydawca. - „Każdy z nas ma w swoim życiu takie momenty, o których nigdy nie zapomni. Takie, które tworzą nasze wyobrażenie świata i kształtują nas samych. Przemek podzielił się swoimi - opisał je, ale opowiedział też te inne: zwykle niesłyszalne, a tak bardzo warte wysłuchania”.

Te opowieści to blisko 440 stron lektury. Żywym, niebanalnym językiem napisane, wciągające w mig, czerpiące z rzeczywistości, mające korzenie w reporterskiej pracy.

Książkę autora wywodzącego się z Częstochowy  wyszperajcie jak najszybciej na księgarskich półkach - jest dość charakterystyczna np. ze względu na autoportretową ilustrację okładkową, która również jest jego dziełem. Na coraz dłuższe jesienne wieczory lektura jak znalazł.

Page generated in 0.0161 seconds.