Z ostatniej chwili

W Kłobucku młody kierowca fiata uderzył w płot

2021-06-14 11:48:18 informacje
img

Do groźnego zdarzenia doszło w minioną sobotę 12 czerwca ok. godz. 19.00 na skrzyżowaniu ul. Jasnej i Długosza w Kłobucku. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że 19-letni kierowca fiata nie dostosował prędkości do warunków na drodze i po wyjechaniu z ul. Jasnej stracił na łuku drogi panowanie nad pojazdem, po czym uderzył w ogrodzenie posesji przy ul. Długosza. Na skutek zdarzenia obrażeń ciała doznało dwoje 17-letnich pasażerów fiata - informuje kłobucka Policja.

Poza kierującym 19-latkiem z Częstochowy fiatem podróżowało jeszcze czworo pasażerów. Dwoje z nich: 17-latek oraz jego rówieśniczka (oboje są mieszkańcami gminy Kłobuck) doznało prawdopodobnie niegroźnych obrażeń ciała, jednak z miejsca zdarzenia zostali zabrani do częstochowskiego szpitala na szczegółowe badania.

Kierowca fiata w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Sprawą zajmują się kłobuccy śledczy, jednak w zależności od opinii biegłego i ustaleń co do odniesionych przez pasażerów fiata obrażeń, zdarzenie zostanie ostatecznie zakwalifikowane jako wypadek drogowy lub kolizja.

Fot. Mteriały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.017 seconds.