Z ostatniej chwili

W piątek jeszcze dwa spektakle - tuż przed lockdownem

2021-03-18 15:49:46 informacje
img

Teatr im. A. Mickiewicza ma wyjątkową propozycję na wyjątkową sytuację – spontanicznie uruchamia sprzedaż biletów online na dwa spektakle „Cudownej terapii” na 19 marca. Wszystkie wydarzenia od 20 marca do 9 kwietnia włącznie zostają natomiast odwołane.

Bilety można kupić za pośrednictwem strony Teatru:

-na spektakl o godz. 17.00 – https://www.teatr-mickiewicza.pl/spektakl,kupbilet,2220

-na spektakl o godz. 19.30 – https://www.teatr-mickiewicza.pl/spektakl,kupbilet,2221

„Cudowna terapia” w reżyserii Tomasza Mana to spektakl, w którym na scenie oglądamy Teresę Dzielską, Adama Hutyrę i Marka Ślosarskiego. Joanna i Valentin są na terapii małżeńskiej – zgadzają się tylko co do tego, że zamierzają się rozstać. Terapeuta sięga po specjalną metodę – cudowną terapię. Muszą sobie wyobrazić, że nagle wszystko jest między nimi w porządku. Efekt jest zgoła odwrotny. A w końcu w ogniu pytań małżonków znajduje się sam terapeuta…

W związku z rządową decyzją o zamknięciu placówek kulturalnych, wszystkie wydarzenia w Teatrze im. A. Mickiewicza od 20 marca do 9 kwietnia  włącznie zostają odwołane. Wszelkie kwestie związane z odwołanymi terminami – w tym wymiany biletów – będą potwierdzane mailowo lub telefonicznie i sukcesywnie załatwiane. W razie pytań można kontaktować się z Działem Promocji Teatru – pod adresem bow@teatr-mickiewicza.pl  i numerem tel. 372 33 27 (47) – lub z Kasą Teatru – kasa@teatr-mickiewicza.pl lub tel. 372 33 06.

Fot. Piotr Dłubak/Materiały Teatru

 

Page generated in 0.0161 seconds.