Z ostatniej chwili

W przyjaźni wszyscy jesteśmy pełnosprawni

2021-09-29 14:52:23 informacje
img

Empatia, tolerancja, szacunek dla osób z niepełnosprawnościami – takie cechy u najmłodszych ma pomóc rozwijać konkurs dla przedszkolaków „W przyjaźni wszyscy jesteśmy pełnosprawni”. Prace plastyczne można zgłaszać do 8 października – informuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. 

Konkurs jest adresowany do dzieci z częstochowskich przedszkoli. Jego cel to upowszechnianie wiedzy na temat osób z niepełnosprawnością poprzez odwołanie się do takich wartości jak przyjaźń, miłość, tolerancja oraz szacunek dla nich.

Prace konkursowe powinny być wykonane w formacie A4, na papierze; technika – forma płaska (farby plakatowe, akwarela, rysunek kredką, ołówkiem, collage itp.).

Prace można dostarczać do 8 października pod adresem: Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie w Częstochowie, ul. Legionów 50 (to adres tymczasowej siedziby Centrum). Liczy się data wpływu.
Kartę uczestnika konkursu można znaleźć pod adresem: https://www.czestochowa.pl/page_id=1000758

Prace konkursowe będą wystawione w czasie Dni Otwartych w Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie w dniach 18-19 października.

Organizatorem jest Centrum Pomocy Dziecku Niepełnosprawnemu i Jego Rodzinie działające w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. 

Page generated in 0.0167 seconds.