Z ostatniej chwili

W sobotę koncert Michała Wiśniewskiego z „Ich Troje” na Starym Rynku. Zaprasza Lewica

2023-08-23 11:29:48 informacje
img

W sobotę koncert Michała Wiśniewskiego z „Ich Troje” na Starym Rynku. Zaprasza Lewica

W sobotę 26 sierpnia na Starym Rynku w Częstochowie od godz. 16.00 najważniejsi liderzy Lewicy z całego kraju włączą się w huczne zakończenie „Letniej Trasy Lewicy”. W trakcie wydarzenia odbędzie się występ Michała Wiśniewskiego z zespołu „Ich Troje”.

Spotkanie w Częstochowie to zakończenie letniej trasy Lewicy, podczas której politycy Lewicy odwiedzili 30 miast w całej Polsce, rozmawiali z tysiącami Polek i Polaków. Wśród czołowych polityków ugrupowania, którzy pojawią się na scenie podczas sobotniego wydarzenia na Starym Rynku, będziemy mogli usłyszeć m.in Włodzimierza Czarzastego, Adriana Zandberga, Roberta Biedronia, Joannę Scheuring-Wielgus czy Magdalenę Biejat. Na miejscu będą również lokalni działacze i parlamentarzyści, czyli poseł Zdzisław Wolski oraz senator Wojciech Konieczny (obaj będący lekarzami).

Zwieńczeniem letniej trasy Lewicy będzie możliwość posłuchania na żywo hitów Michała Wiśniewskiego – polskiego piosenkarza, autora tekstów, aktora, przedsiębiorcy, filantropa, prezentera telewizyjnego i osobowości medialnej. Od 1994 wokalista i lider zespołu Ich Troje, jest znany z takich utworów jak m.in.: „Prawo”, „Ci wielcy”, „A wszystko to... (bo ciebie kocham)!”, „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być...”, „Razem a jednak osobno”, „Tango straconych”, „Tobą oddychać chcę”, „Keine Grenzen – Żadnych granic” czy „Babski świat”, które do dziś są hitami. 

Politycy Lewicy, którzy posumują letnią trasę przypomną najważniejsze postulaty, z którymi idą do wyborów to m.in. mieszkanie prawem - nie towarem, przywrócenie godności i bezpieczeństwa kobietom, świeckie państwo, godne życie polskich seniorów czy podniesienie jakości usług publicznych.

Page generated in 0.0157 seconds.