Z ostatniej chwili

Wirtualny Dzień Otwarty UJD

2021-04-14 12:28:38 informacje
img

II Wirtualny Dzień Otwarty Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza odbędzie się w czwartek 15 kwietnia. Będzie w nim można uczestniczyć w formie on-line za pośrednictwem strony Uczelni, FB oraz You Tube. Początek o godz. 10.00. 
Spotkanie rozpocznie wystąpienie rektor Uniwersytetu, prof. dr hab. Anny Wypych-Gawrońskiej, a następnie przedstawiciele Wydziałów opowiedzą o prowadzonych kierunkach i warunkach studiowania. Czekać na zainteresowanych będą także studenci, pracownicy akademiccy i reprezentanci Uczelni. Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. zagadnienia: Jak się zrekrutować? Jaki kierunek wybrać? Jak prezentuje się oferta wydziałów Uniwersytetu? Jakim zapleczem dydaktycznym dysponuje Uczelnia?
- Wiemy, że wybór Uczelni oraz kierunku kształcenia to trudne i bardzo ważne zadanie - stąd liczymy, że uda się odpowiedzieć na nurtujące kandydatów pytania. Liczymy, że dla wszystkich absolwentów oraz przyjaciół Uniwersytetu będzie to jeszcze jedna okazja do zapoznania się
z dorobkiem Uczelni, która w 2021 r. świętuje swój jubileusz 50 lat istnienia na akademickiej mapie Polski - zachęca do udziału Marek Makowski z Biura Promocji Uniwersytetu im. Jana Długosza.

Page generated in 0.0175 seconds.