Z ostatniej chwili

Wśród ekspertów branży motoryzacyjnej

2022-09-28 11:39:43 informacje
img

Konferencja MOTO IDEA to jedno z najważniejszych spotkań reprezentantów sektora automotive. Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk, zaproszony przez organizatora - firmę Exact Systems - otworzył to wydarzenie - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Na rozpoczętą wczoraj dwudniową konferencję odbywającą się w Łodzi przyjechali producenci samochodów osobowych, dostawcy części i komponentów, reprezentanci środowiska naukowego oraz stowarzyszeń branżowych. Przez ponad dekadę swojego istnienia Moto Idea stała się rozpoznawalną platformą integrującą środowisko oraz obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego managera związanego z motobranżą.
- Motoryzacja to wiodąca gałąź lokalnej gospodarki. Częstochowa ma z branżą automotive wiele wspólnego. Tu swoje siedziby oraz zakłady mają spółki i firmy, które szybko się rozwijają i na stałe się u nas zadomowiły. Lista jest długa, od światowych potentatów i prawdziwych gigantów po małe i średnie przedsiębiorstwa, nawet te rodzinne - powiedział w czasie inauguracji Krzysztof Matyjaszczyk, prezydent Częstochowy.
Od początku Moto Idea wyróżnia się wysokim poziomem merytorycznym prelekcji w połączeniu z formułą nieformalnego spotkania. Jak co roku na uczestników czeka bogaty program obfitujący w wystąpienia oraz dyskusje.
Jej zakres tematyczny tworzą eksperci. Uczestnicy tegorocznej, już 12. edycji, korzystają z okazji do wymiany doświadczeń, podzielenia się najlepszymi praktykami oraz do nawiązania nowych relacji biznesowych.


Fot. z oficjalnego profilu FB Moto Idea / Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.018 seconds.