Z ostatniej chwili

Z podyplomowymi nie trzeba czekać do października

2023-02-14 13:27:18 informacje
img

Od nowego, letniego semestru roku akademickiego Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie zaprasza na studia podyplomowe – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Jeszcze w marcu planowane jest uruchomienie studiów podyplomowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem kandydatów. Jednym z takich kierunków jest Administracja publiczna. Studia trwają dwa semestry (273 godziny).

Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób, które pragną poszerzać swoje kompetencje w zakresie funkcjonowania sektora publicznego. Adresatami studiów są osoby posiadające dyplom ukończenia dowolnych studiów wyższych. Studia te polecane są szczególnie dla podniesienia kompetencji i kwalifikacji pracownikom wszelkich organów i podmiotów administracji publicznej zarówno rządowej, jak i terenowej.

Po więcej informacji na temat wszystkich studiów podyplomowych organizowanych przez Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie można sięgnąć na stronę. Można też skorzystać z kontaktu mailowego: ucku@ujd.edu.pl lub telefonicznego: 34/3783119; 34/3783120, 34/783143.

Page generated in 0.0163 seconds.