Z ostatniej chwili

Zaatakował w parku 16-latkę

2021-03-22 12:25:34 informacje
img

Kłobuccy policjanci zatrzymali 58-letniego mężczyznę, który w parku miejskim zaatakował 16-latkę i doprowadził ją do poddania się innej czynności seksualnej – informuje kłobucka Policja. 

W miniony wtorek (16 marca) do kłobuckiej komendy zgłosiła się kobieta ze zrozpaczoną nastoletnią córką. Z rozmowy z matką wynikało, że gdy jej małoletnia córka przechodziła przez park przy ul. Topolowej w Kłobucku, podszedł do niej nieznany mężczyzna i przemocą doprowadził małoletnią do poddania się tak zwanej innej czynności seksualnej. Kłobuccy policjanci bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia zatrzymali 58-letniego mieszkańca gminy Kłobuck. Na podstawie materiału dowodowego przygotowanego przez policjantów i nadzorującego śledztwo prokuratora sąd postanowił tymczasowo aresztować sprawcę. Najbliższe miesiące spędzi za kratami. Za popełnione przestępstwo grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

Osób pokrzywdzonych może być więcej, dlatego Policja prosi o kontakt w przedmiotowej sprawie z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku, ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 5, tel. 47 85 82 200.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0174 seconds.