Z ostatniej chwili

Zaczytaj w Plenerze

2023-04-20 14:10:19 informacje
img

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi, Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy zaprasza do wspólnego świętowania 23 kwietnia od godz. 11.00 do 15.00 do Parku Lisiniec. 

Pierwsze plenerowe czytanie książek odbędzie się w przy zbiorniku Bałtyk, wjazd od ulicy św. Jadwigi.

Organizatorzy zapraszają wszystkie mieszkanki i mieszkańców, którzy chcą poczytać książki, odpocząć od zgiełku miasta lub pobawić się z dziećmi w najbliższą niedzielę na Lisiniec.  

– Przygotowaliśmy ponad 100 książek, które będzie można czytać na miejscu, relaksując się na leżakach. Wszystkie osoby, które przyniosą ze sobą zużyte baterie i oddadzą je w nasze ręce, będą mogły zabrać książkę ze sobą do domu. Chcemy pokazać w ten sposób, że czytanie książek to frajda, a dbałość o nasze środowisko zależy od nas samych – wyjaśnił członek stowarzyszenia

Na najmłodszych uczestników wydarzenia będzie czekała animatorka z przygotowanymi grami i zabawami, w tym malowaniem twarzy, ale również będzie czekać na nich kącik z popcornem i słodyczami. Tak by przy dobrej zabawie dzieciaków rodzice byli spokojni i mogli zanurzyć się w świat książek relaksując się na leżakach – dodaje członek stowarzyszenia 

Wśród bogatej oferty przygotowanej przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy znajdują się pozycje z serii kryminałów, romansów, książki dla dzieci i młodzieży, ale również historyczne, autobiograficzne i przygodowe.

Page generated in 0.0176 seconds.