Z ostatniej chwili

Zaczytaj w Plenerze

2023-08-11 12:07:47 informacje
img

Z okazji Dnia Miłośników Książek Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy po raz drugi w tym roku zaprasza do wspólnego świętowania 13 sierpnia od godz. 12.00 do 17.00 do Parku Lisiniec. 

Plenerowe czytanie odbędzie się przy zbiorniku Bałtyk, wjazd od ul. św. Jadwigi.

Wiemy, że ten sposób spędzania wolnego czasu cieszył się dużym zainteresowaniem mieszkańców dlatego po raz drugi zapraszamy wszystkie częstochowianki i częstochowian, którzy chcą poczytać książki, odpocząć od zgiełku miasta lub pobawić się z dziećmi w najbliższą niedzielę na Lisiniec. Po raz drugi przygotowaliśmy ciekawy wybór książek, które będzie można czytać na miejscu, relaksując się na leżakach. Wszystkie osoby, które przyniosą ze sobą zużyte baterie i oddadzą je w nasze ręce, będą mogły zabrać książkę ze sobą do domu. Chcemy pokazać w ten sposób, że warto czytać książki i że można to robić, przy okazji dbając o nasze środowisko. – wyjaśnił członek stowarzyszenia. 

Na najmłodszych uczestników wydarzenia będzie czekała animatorka z przygotowanymi grami i zabawami w tym malowaniem twarzy, ale również będzie czekać na nich kącik z popcornem, słodyczami i dmuchańcem. Tak by przy dobrej zabawie dzieciaków, rodzice byli spokojni i mogli zanurzyć się w świat książek, relaksując się na leżakach – dodaje członek stowarzyszenia. 

Wśród bogatej oferty przygotowanej przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Częstochowy znajdują się pozycje z serii kryminałów, romansów, książki dla dzieci i młodzieży, ale również historyczne, autobiograficzne i przygodowe. 

 

 

 

 

Page generated in 0.0161 seconds.