Z ostatniej chwili

Zagraj w zwiastunie „Szybcy i wściekli 10”

2023-05-19 16:45:35 informacje
img

Ten film zna każdy! Już niebawem w kinach zadebiutuje dziesiąta odsłona megahitu „Szybcy i wściekli”. Wy też możecie pojawić się w tej produkcji u boku Vina Diesla!
Jak to możliwe?
Do 20 maja w Galerii Jurajskiej fani najszybszej serii filmowej wszech czasów (i jednej z najbardziej kasowych) będą mogli poczuć się, jakby występowali w prawdziwym filmie!
Każdy, kto przyjdzie tu dziś lub w sobotę w godz. 12.00 -  20.00 będzie mógł zajrzeć do specjalnie zbudowanego filmowego boksu. Tam usiądzie w fotelu przed kamerą i nagra kilka ujęć, które następnie wmontowane zostaną we fragmenty filmu.
W efekcie powstanie unikalny zwiastun „Szybkich i wściekłych 10” z Waszym udziałem! Prawda, że super? Tym bardziej, że skanując udostępniony kod QR będziecie mogli ściągnąć zwiastun i udostępnić go w social mediach.
Atrakcję przygotowano dla Was we współpracy z dystrybutorem filmu „Szybcy i wściekli 10” i studiem Universal Pictures. Udział w imprezie jest bezpłatny i dozwolony dla każdej osoby powyżej 16. roku życia (osoby młodsze mogą wziąć udział w imprezie za zgodą opiekuna).

Page generated in 0.0166 seconds.