Z ostatniej chwili

Zakończono remont w „Sienkiewiczu”

2022-07-05 10:48:15 informacje
img

Ukończono zleconą przez Miasto przebudowę zaplecza sali gimnastycznej w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza – informuje Biuro Prasowe magistratu.

Kompleksowo zostały wyremontowane sanitariaty, prysznice, szatnie oraz korytarz. Po przebudowie Liceum uzyskało nowoczesne pomieszczenia o wysokim standardzie wykonania  i wysokiej estetyce.

Rozbiórce i demontażowi poddano ścianki działowe, drzwi, instalacje c.o. i wod-kan, grzejniki i urządzenia sanitarne. Zamontowano sufity podwieszane, ułożono płytki ceramiczne na posadzkach i ścianach. W zakresie prac znalazł się również montaż armatury i biały montaż; montaż drzwi wewnętrznych, stolarka aluminiowa (zewnętrzna), montaż okien; gipsowanie i malowanie ścian; wykonanie tynków dekoracyjnych, wymiana instalacji wodnej zimnej i cieplej, kanalizacji sanitarnej.

M.in. zainstalowano oświetlenie, urządzenia elektryczne i wentylacyjne.

W ramach nowego wyposażenia zaplecza sportowego kupiono szafy, regały na sprzęt sportowy, szafki ubraniowe, ławki, biurko, krzesło, szafę na akta. Wykonano także rampę dla niepełnosprawnych z balustradą. 

Koszt przebudowy to blisko 835 tys. zł.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0155 seconds.