Z ostatniej chwili

Zdążył jeszcze zadzwonić

2023-05-25 00:01:31 informacje
img

Policjanci z komisariatu II zatrzymali 42-letnią mieszkankę miasta podejrzewaną o zabójstwo męża. Ranny 51-latek zdążył jeszcze zadzwonić i wezwać na miejsce służby. Niestety ciosy okazały się śmiertelne... - informuje częstochowska Policja.
Przedwczoraj, 23 maja około 20.00 policjanci z częstochowskiej „dwójki” otrzymali zgłoszenie, że zraniony nożem 51-latek pilnie potrzebuje pomocy. Do zdarzenia doszło w jednym z częstochowskich mieszkań na ul.  Równoległej. Mężczyzna, dzwoniąc na numer alarmowy, poinformował, że „potrzebuje pomocy, bo żona ugodziła go nożem prosto w serce”. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali leżącego z raną klatki piersiowej 51-latka, który nie dawał oznak życia. Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł. 
Do wyjaśnienia została zatrzymana jego żona, podejrzewana o tę zbrodnię. W chwili zatrzymania 42-latka była pijana. Badanie wykazało w jej organizmie 3 promile alkoholu. Trafiła do policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwieje, zostanie doprowadzona do prokuratury. Grozi jej nawet dożywotnie więzienie.

Page generated in 0.0174 seconds.