Z ostatniej chwili

Zmienia siedzibę

2021-07-09 13:11:00 informacje
img

Miejska Pracownia Urbanistyczno-Planistyczna zmienia siedzibę. Z ul. Katedralnej 8 przenosi się na ul. Legionów 52. W nadchodzącym tygodniu – czyli od 12 do 16 lipca –  może to powodować utrudniony kontakt telefoniczny i mejlowy z Pracownią. Pomieszczenia przy ul. Katedralnej opuszcza także część Biura Inżyniera Ruchu – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Tak jak dotychczas, wnioski, pisma i inne dokumenty kierowane do MPUP należy składać w punkcie kancelaryjnym Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Waszyngtona 5.

Pracownia wznowi normalną pracę w nowej siedzibie przy ul. Legionów 52 od 19 lipca. Numery telefonów i adresy e-mail pozostają bez zmian.

Lokalizację przy ul. Katedralnej 8 opuszcza także Referat Inżynierii Ruchu w Biurze Inżyniera Ruchu. Referat Transportu BIR natomiast cały czas działa bez zmian w swojej siedzibie przy ul. Legionów, ponieważ jest to referat do niedawna pracujący jeszcze w strukturze Miejskiego Zarządu Dróg, który swoją siedzibę ma przy ul. Legionów.  

 

Na zdjęciu: budynek przy ul. Legionów 52, w której będzie się wkrótce mieścić Miejska Pracownia Urbanistyczno-Planistyczna 

Fot. BIuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0149 seconds.