Z ostatniej chwili

Mikołaj ze Speedway Fan Club Częstochowa

2021-12-02 11:34:31 informacje
img

Tradycyjnie 6 grudnia, już po raz 25., Stowarzyszenie Speedway Fan Club Częstochowa zorganizuje imprezę charytatywną „Gwiazdy Sportu i Estrady Dzieciom”.
Podczas imprezy, która odbędzie się w Klubie Muzycznym „Stacherczak”, będzie można spotkać m.in. prezentera telewizyjnego i radiowego Irka Bieleninika czy lidera grupy Formacja Nieżywych Schabuff Olka Klepacza. Z artystów swój udział potwierdził, także Janusz „Yanina” Iwański.
Nie zabraknie oczywiście gwiazd sportu. Swój udział zapowiedzieli m.in. Sławomir Drabik oraz Piotr Gruszka, speedrowerzyści Lwów Częstochowa, członek Aeroklubu Częstochowskiego i wielokrotny medalista mistrzostw świata i Europy Janusz Darocha, czy Stanisław Gościniak. Na scenie zobaczymy również żużlowców CKM ,,Włókniarz”, piłkarzy RKS-u Raków oraz Skry.
– Zupełnie przypadkiem z potrzeby serca i wrażliwości ludzkiej w 1996 r. postanowiliśmy zrobić coś od siebie dla tych, co mają trochę gorzej, a życie doświadczyło ich od dzieciństwa niepełnosprawnością. I tak to wszystko się zaczęło, aż urosło do rangi wydarzenia społecznego w Częstochowie – powiedział prezes SFC Janusz Danek.
Podczas spotkania będzie także okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia oraz wzięcia autografu od gości. Nie zabraknie również zabaw, konkursów oraz wystąpień artystycznych w wykonaniu m.in. uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. dr. W. Biegańskiego czy Szkoły Podstawowej nr 48 im. Armii Krajowej.
Obecny będzie także ten, dla którego zjawią się dzieci, czyli Święty Mikołaj. Jak zapowiedział, obdaruje wszystkie dzieci prezentami.

Page generated in 0.0205 seconds.