Z ostatniej chwili

13. urodziny Jurajskiej z Danzelem i... Pszczółką Mają

2022-09-14 13:28:04 informacje
img

– To będzie impreza urodzinowa, która na długo pozostanie w Waszej pamięci – zapewniają organizatorzy. – Już 16 i 17 września13. urodziny Galerii Jurajskiej. Mamy dla Was przebojowy stand-up, który rozbawi Was do łez, DJ’a w strefie chillout’u, który wprowadzi imprezowy klimat, a także zabawę kolorami Holi i zaproszenie do świata Pszczółki Mai. A na wielki finał zagra u nas u nas Danzel!

16 i 17 września, godz. 12.00 – 20.00

Przez dwa dni działać będzie na Małej Rotundzie super fabryka prezentów, w której będziecie mogli sobie sprawić upominek. Tu sami zaprojektujecie lub wybierzecie nadruk, który później na Waszych oczach zostanie przeniesiony na T-shirt, kubek lub worek na plecy.

Na Dużej Rotundzie natomiast rozgości się... Pszczółka Maja. Kultowa postać, kochana przez każde pokolenie, wciągnie najmłodszych w wir przygód i zabaw. Przygotowano m.in. Miodowe Igrzyska, rzutnię celnościową, czyli kto trafi pyłkiem do celu, atelier i monidło fotograficzne, a także las pajęczyn Tekli z labiryntem (brrr!). Spróbować swoich sił będzie można także w grach multimedialnych oraz w grze wielkoformatowej.

Ponadto w trzech specjalnych strefach będziecie mogli zapoznać się z ofertą sklepów, w tym najnowszymi trendami!

17 września, godz. 12.00 - 20.00

Drugiego dnia urodzin będziemy się bawić nie tylko w galerii, ale także na Bulwarach Jurajskich. Już o godz. 16.00 ruszy strefę chilloutu z leżakami, wygodnymi siedziskami i DJ’em, grającym sety na żywo.

Na godz. 17.00 zaplanowano zabawę kolorami Holi. Kolorowy proszek posypie się aż 2 razy, bo drugi wyrzut jest zaplanowany na godz. 18.00.

O godz. 19.00 z kolei szykujcie się na salwy śmiechu, bo na naszej scenie ze swoim spektaklem improwizowanym pojawi Jachimek-Tremiszewski Trio. Będzie sporo absurdu, dobrej zabawy i... improwizacji z udziałem widzów.

Na godz. 20.00 przewidziano wielkie losowanie nagród w loterii. Szczęśliwiec do domu wróci z 13.000 zł w kieszeni! O tej samej porze także wjedzie urodzinowy tort!

A to dopiero rozgrzewka, przed tym, co nastąpi o godz. 20.30. Na scenie wystąpi bowiem Danzel, prawdziwy król muzyki tanecznej, mający na swoim koncie przebój „Pump It Up!”, który do dziś potrafi rozruszać każdą imprezę!

Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Page generated in 0.0162 seconds.