Z ostatniej chwili

Areszt za ugodzenie nożem

2020-08-21 12:03:21 informacje
img

Policjanci z kłobuckiej komendy zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka, podejrzanego o ugodzenie nożem 23-letniego mężczyzny, podczas libacji alkoholowej - informuje kłobucka Policja

Dyżurny kłobuckiej komendy Policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Grodzisku doszło do ugodzenia nożem. Mundurowi z komisariatu we Wręczycy Wielkiej, którzy pojechali na miejsce, potwierdzili zgłoszenie. Jak wynikało z ustaleń policjantów, podczas zakrapianej alkoholem imprezy pomiędzy jej uczestnikami doszło do kłótni, w rezultacie której 41-letni mężczyzna ugodził nożem 23-letniego mieszkańca gminy Wręczyca Wielka. Trzecim uczestnikiem libacji była 36-letnia partnerka napastnika, która po zdarzeniu odprowadziła rannego mężczyznę do jego domu, przekazując go pod opiekę matce. Dopiero mama rannego wezwała na miejsce pomoc. Mężczyzna został zabrany do jednego z częstochowskich szpitali, gdzie przeszedł operację.

41-latek w chwili zatrzymania przez policjantów miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu go. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.0152 seconds.