Z ostatniej chwili

Automex otwarty na współpracę

2021-11-25 14:19:10 informacje
img

Prezydent Krzysztof Matyjaszczyk odwiedził siedzibę częstochowskiej firmy Automex, odpowiadając na zaproszenie jej właściciela Stanisława Ociepy – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Podczas wizyty szef Automexu opowiadał o dotychczasowej działalności, nowej linii produkcyjnej i najbliższych planach firmy.

Automex, specjalizujący się w obróbce skrawaniem na maszynach CNC, stale powiększa ofertę produktów. Firma poszukuje wykwalifikowanych pracowników oraz absolwentów szkół i uczelni, którzy chcą rozwijać kompetencje w branży automotive.

Firma Automex jest dostawcą wysoce precyzyjnych wyrobów metalowych dla przemysłu (obróbka skrawaniem z uwzględnieniem obróbki skrawaniem, hartowania indukcyjnego, hartowania i odpuszczania, przeciągania, precyzyjnego mycia, wyważania detali, jak również montażu).

Automex od 1983 r. specjalizuje się w produkcji seryjnej, przetwarzając miesięcznie ponad 900 ton wysokojakościowego żeliwa, stali, odlewów, odlewów aluminiowych i odkuwek stalowych. Wyroby firmy zamawiane są przez właścicieli wiodących marek, takich jak Mercedes, Toyota, Grupa Stellantis i innych. Zakład współpracuje ze większością znanych dostawców na rynku europejskim.

Fot. Łukasz Kolewiński / Biuro Prasowe Urzędu Masta

 

Page generated in 0.023 seconds.