Z ostatniej chwili

Będą nowe parki i place

2021-10-29 14:24:51 informacje
img

W październiku zostały podpisane umowy na budowę dwóch parków, miniplac zabaw i plac street workout. Większość to projekty przegłosowane w Budżecie Obywatelskim – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

W Częstochowie przybędzie miejsc do rekreacji i wypoczynku. W ramach postępowania w trybie podstawowym zostały wyłonione następujące oferty:

– Park kieszonkowy w Mirowie. Wykonawcą prac na wartość ponad 100 tys. zł jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „KLON” S.C. z terminem realizacji do 60 dni. 

– Park w dzielnicy Brzeziny etap I. Wykonawcą projektu na wartość 75,8 tys. zł jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ADAGON z terminem realizacji max do 45 dni.

– Plac street workout przy ulicy Morenowej. Wykonawcą prac na wartość ponad 78 tys. zł jest firma Apis Polska Sp. z o.o. i max terminem realizacji do 60 dni.

– Miniplac zabaw na Skwerze Meliorantów/ Połaniecka. Wykonawcą prac na wartość 96,5 tys. zł jest również firma Apis Polska Sp. z o.o. z terminem realizacji do 60 dni.

Park kieszonkowy w Mirowie jest realizowany w ramach projektu Często Zielona. Natomiast park w dzielnicy Brzeziny, plac street workout przy ulicy Morenowej oraz plac zabaw na Skwerze Meliorantów/Połaniecka to projekty będące wynikiem głosowania w Budżecie Obywatelskim.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

 

 

Page generated in 0.0216 seconds.