Z ostatniej chwili

Jak obliczyć składkę zdrowotną? - bezpłatne szkolenia

2022-01-21 14:04:29 informacje
img

Oddział ZUS w Zabrzu we współpracy ze Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje  bezpłatne szkolenie online dotyczące zmian ustalaniu składki zdrowotnej w związku z prowadzeniem „Polskiego Ładu”.
Szkolenia odbędą się 25 i 27 stycznia, w godz. 10.00-11.30.
Podczas szkolenia ekspert z Urzędu Skarbowego w Tarnowskich Górach przedstawi zmiany dotyczące prawa podatkowego. Natomiast eksperci ZUS poruszą zagadnienia dotyczące składki zdrowotnej, m.in.: zmiany zasad ustalania podstawy wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób prowadzących pozarolniczą działalność i osób z nimi współpracujących, zróżnicowanych zasad ustalania podstawy wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne na formie opodatkowania stosowanej przez osobę prowadzącą pozarolniczą działalność, rocznym rozliczeniu składki na ubezpieczenie zdrowotne i wiele innych zagadnień związanych z tym tematem.
Webinaria realizowane będą za pośrednictwem narzędzia Cisco Webex Meeting. Szczegółowe informacje na temat zapisów można znaleźć na stronie https://www.zus.pl/o-zus/kalendarium/szkolenia.  

Page generated in 0.0204 seconds.