Z ostatniej chwili

Jeden nagi, drugi w slipkach

2022-07-07 11:12:42 informacje
img

W ciągu dwóch dni częstochowscy strażnicy miejscy podjęli dwie interwencje wobec mężczyzn, z których jeden nago, a drugi w samych slipkach chodzili w miejscach publicznych w centrum Częstochowy.

Do pierwszego zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 3 lipca ok. godz. 5.00 przy ul. Piłsudskiego. Strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który znajdował się w miejscu publicznym w samej bieliźnie. Był pod wpływem środków pobudzających. Funkcjonariusze wezwali na interwencję załogę pogotowia ratunkowego, która przy ich asyście przewiozła mężczyznę do szpitala. Informację ze zdarzenia przekazano na IV Komisariat Policji.

Do kolejnego zdarzenia, ale tym razem z nagim mężczyzną, doszło w poniedziałek ok. godz. 4.55. Strażnicy miejscy, którzy patrolowali al. NMP zauważyli idącego chodnikiem nagiego mężczyznę. Kierował się w stronę al. Wolności. Strażnicy osadzili mężczyznę w radiowozie i próbowali uzyskać jego dane osobowe. Te, które podawał, były nieprawdziwe. Mężczyzna nie znajdował się pod wpływem alkoholu, ale najprawdopodobniej pod wpływem środków odurzających. Zachowywał się agresywnie. Strażnicy miejscy poprosili o pomoc załogę pogotowia ratunkowego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Notatkę ze zdarzenia przekazano na IV Komisariat Policji.

Page generated in 0.016 seconds.