Z ostatniej chwili

Kina samochodowe w Częstochowie

2020-10-23 10:25:52 informacje
img

Kultowe rozrywki lat ’80 - kina samochodowe zawitają do Częstochowy. Jedne z niewielu rozrywek kulturalnych, które można zrealizować w dobie panujących obostrzeń odbędą się w naszym mieście w trzech lokalizacjach. 

Odbędą się dzięki wygranym projektom w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim w trzech dzielnicach: Stradom, Stare Miasto, Śródmieście. Projekcje zapewnią mieszkankom i mieszkańcom Częstochowy rozrywkę oraz bezpieczną formę spędzania wolnego czasu zgodnie z panującymi restrykcjami sanitarnymi.

Będziemy mieli okazję obejrzeć kultowe filmy polskiego kina, dla odważniejszych pomyślano o horrorze. 

Podczas wydarzenia na Starym Mieście, które odbędzie się dziś, 23 października o godz. 18.30 przy Szkole Podstawowej nr 35 będziemy mogli obejrzeć polski film „Jesteś Bogiem” , dwa dni później, w niedzielę 25 października o godz. 18:30 przy parkingu Hali Sportowej IV LO im. Henryka Sienkiewicza obejrzymy polską komedię „Kogel Mogel 3”. Ostatnie Kino Samochodowe odbędzie się 31 października o godz. 18.30 przy Siłowni Calypso Fitness na Stradomiu - i właśnie tam zostanie wyświetlony film z gatunku horror.

Chcący wziąć udział w wydarzeniu proszeni są o wcześniejszy przyjazd na miejsce, ponieważ bezpieczne ustawienie samochodów może zająć dłuższą chwilę. Organizatorzy na pewno pomogą ustawić auto w dobry miejscu.

Na wszystkich wydarzeniach będzie obowiązał zakaz wysiadania z aut ze względu na sytuacje epidemiologiczną, organizatorzy proszą również o wyłączenie wszelkich świateł w samochodach podczas trwania seansu oraz o zaopatrzenie się w maseczki. 

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Aktywna Częstochowa, Stowarzyszenie Częstokocham, Młodzieżowa Rada Miasta oraz Miejski Dom Kultury.

Page generated in 0.0157 seconds.