Z ostatniej chwili

Miejskie lokale do wynajęcia

2022-10-06 11:03:42 informacje
img

Miasto ogłosiło przetarg na wynajem 33 lokali użytkowych w różnych lokalizacjach i ze zróżnicowanymi stawkami czynszu. Oferty można składać do 7 października – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta. 

Możliwe jest wynajęcie lokali przy al. Najświętszej Maryi Panny (3 lokale), al. Pokoju (2), a także ulicach: Bardowskiego (3), Piłsudskiego (3), Warszawskiej (3),  Bienia (2), Nowowiejskiego (2), Waszyngtona (2), Zaciszańskiej (2), Cmentarnej, Kosmicznej, Kuncewiczowej, Limanowskiego, Rydla, Wilsona, Wirażowej i Żareckiej. 

Na liście znalazły się także dwa lokale użytkowe przeznaczone na prowadzenie działalności gospodarczej z wyłączeniem handlu artykułami spożywczymi i monopolowymi. Znajdują się przy ulicy Polskiej Organizacji Wojskowej i al. Pokoju. 

Powierzchnia lokali waha się od 10,5 m kw. (ul. Bienia 14) do 276 m kw. (al. Pokoju 8), a minimalne stawki czynszu za metr mieszczą się w przedziale od 7 zł (ul. Rydla) do 50 zł (al. NMP 46).   

Oferty można składać do 7 października w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 (stanowisko A1 i A2). 

Otwarcie ofert odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00. 

Wykaz wszystkich lokali, warunki przetargu, wzory oferty i umowy najmu są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0203 seconds.